Буринська районна рада

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Христос хрещається!

Друк

 


Від себе особисто, від Буринської районної ради вітаю з великим святом Водохреща кожного жителя нашого району!

У цей день традиційно проводиться священне дійство – водосвяття і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою.

А тому християни, вітаючи одне одного, бажають здоров'я від цілющої йорданської святої води.

Тому нехай вона змиє зневіру і різні хвороби, хай додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ. Нехай зцілить наші тіла і наші душі.

У такі дні українці відчувають піднесення і радість, вони розуміють, що всі ми - велика єдина родина. То ж нехай такий гарний настрій буде з нами

у всі дні року. Миру і процвітання всім нам.

Зі святом вас, дорогі земляки!

З повагою

Голова Буринської районної ради                                                                     Є.В.Рябоконь

 

Оголошення!

Друк

Відповідно до розпорядження №1 від 17.01.2018 "Про скликання двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання" пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної ради планується провести 24 січня 2018 року о 10 00 год. в приміщення Будинку ради. На розгяд сесії вносятся такі питання:

Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради Білика Л.І.

Про забезпечення харчуванням дітей у навчальних закладах Буринського району у 2018 році.

Інші питання.

Засідання постійних комісій попередньо заплановані 24.01.2018 з 900 год.

Останнє оновлення на Четвер, 18 січня 2018 11:35
 

Незадовільні погодні умови не повинні стати загрозою для жителів району

Друк


17 січня 2018 року заступник голови Буринської районної ради Леонід Білик взяв участь у нараді за участю представників Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у районі, військкомату, керівників медичних закладів району, яку провів голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко. На зібранні обговорювалося питання створення пунктів обігріву на території району. Особлива увага зверталася на необхідності проведення обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. На нараді також було доручено медичним працівникам провести додаткове обстеження дітей віком до трьох років з метою профілактики та вчасного виявлення захворювання на вірусні інфекції.

 

Вирішувалося питання власності центральної районної лікарні

Друк


Днями до Буринської районної ради надійшло рішення міської ради від 15.01.2018 «Про внесення змін до рішення Буринської міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про прийняття у власність міської ради комунальних закладів Буринської районної ради». Відповідно до цього нормативного акту Буринська центральна районна лікарня була вилучена із списку комунальних закладів, які прийняті до комунальної власності міської ради у грудні минулого року. За результатами обговорення цієї ситуації 17.01.2018, участь у якому взяли заступник голови районної ради Леонід Білик, голова райдержадміністрації Василь Бойко, головні лікарі Буринської центральної районної лікарні Зоя Сидорук та центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Старосвєт, було прийнято ряд рішень.

Останнє оновлення на Середа, 17 січня 2018 17:02 Детальніше...
 

Новорічні зустрічі пенсіонерів міста

Друк


У січні для пенсіонерів-слухачів «Університету ІІІ віку» Буринським районним територіальним центром соціального обслуговування населення були проведені новорічні зустрічі. Присутні на зустрічі були ознайомлені з історією літочислення та святкування на Україні новорічних свят із сивої давнини і до сьогодення. Зацікавлено слухали присутні історію і традиції новорічних свят за Східним календарем, країн Європи, Азії. Зворушливими були спогади про те, якими насиченими були новорічні свята в трудових колективах, де працювали раніше учасники зібрання. Прозвучали на зустрічі також поетичні твори, присвячені новорічним святам, у тому числі і авторські. Одне із занять було присвячено релігійним святам січня – щедрівкам, колядкам та січневим нородно-календарним звичаям нашого народу.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 29